הצערת עור הפנים

הזמן עושה את שלו ולטובה – הרפואה אסתטית ובה טיפולי הצערת עור הפנים עברו שינויים משמעותיים בשנים האחרונות. עם הזמן, משנה לשנה, מגוון הפתרונות הקשורים בתחום זה גדלים ומתרחבים ומהווים עבורנו שלל של פתרונות לבעיות הזדקנות העור שממנה אנו כה חוששים. בעקבות המגוון רחב ישנן מספר שיטות הצערת עור הפנים.

משך ההליך:

עלויות:

זמן החלמה: 

תוצאה:

שעתיים – שלוש
2000-20,000
תלוי בסוג הטיפול
תלוי בסוג הטיפול
סטופ להיסוסים- אנחנו כאן בשביל לעשות לך סדר בדברים הצערת עור הפנים – כל המידע!
premium-image
הידעת: גורמים טבעיים משפעים על קצב הזדקנות העור וביניהם גם כוח הכבידה

-

שיטות שונות להצערת עור הפנים

חידוש עור הפנים נעשה בדרכים טבעיות שונות, הכוללות גם החדרת חומרי מילוי שונים ממקור טבעי כגון שומן טבעי, קולגן או חומצה היאלורונית. נפרט בהמשך על כל אחד מהשיטות

שיטת מילוי באמצעות שומן טבעי

שיטה זאת תפסה תאוצה בשנים האחרונות עקב השימוש בחומר זמין , טבעי ונוח לגוף, כאשר ההתאוששות מן ההליך זריזה, פשוטה ואחוז הסיבוכים קטן יחסית.

הצערת עור הפנים באמצעות חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית, חומר הנמצא באופן טבעי ברקמות הגוף ואחראי על מתן מראה צעיר, מתוח ואלסטי בעור הגוף והפנים. באמצעות הזרקת חומצה היאלורונות לאזורים הרצויים בגוף, עור הפנים מקבל את המראה הצעיר בחזרה. מכיוון והחומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי, היא נספגת במהלך השנים ברקמות הגוף והשפעתה פגה. לכן, את הטיפול בשיטה זו יש לחדש כל מספר שנים.

הצערת עור הפנים בעזרת חוטים

נעשית בהרדמה מקומית על ידי יצירת חתכים מזעריים באזורים נסתרים בפנים והחדרת חוטים קטנים (עשויים פוליפרופילן) אל תוך רקמות העור הרכות, באמצעות מחט עדינה. החוטים בנויים בצורה כזו שהם מהווים מעין מחזיק פנימי לפנים ולאחר שהם "נתפסים" מושכים אותם בעדינות, בכיוון הרצוי, לצורך הרמת העור וטשטוש הקמטים. טיפול זה מאפשר את מתיחת העור בכיוונים שונים וטיפולים במספר אזורי פנים יחדיו.

הצערת עור הפנים
הצעת עור הפנים

הצערת עור הפנים באמצעות חומצה היאלורונית – יתרונות

תוצאה מידית- שבטיפול באמצעות חומצה היאלורונית הנו התוצאה; מתקבל מראה טבעי ועדין. ברוב המקרים, מיד לאחר הטיפול הראשון ניתן לראות עור חלק וצעיר יותר. טבעיות החומר מביאה למראה טבעי לכשעצמו.

תופעות לוואי? הישארו רגועים- לאחר הטיפול כמעט ואין תופעות לוואי. תופעות הלוואי נובעות מעצם התהליך ולא מהימצאותו של החומר המוזרק. כמו כן, היות והחומר טבעי, הסיכוי לתגובה אלרגית גם כן נמוך מאוד.

תקופת החלמה- אין תקופת החלמה כיוון שהטיפול נעשה בעדינות ללא כאב וללא השארת סימנים המצריכים המשך טיפול או צריכת תרופות לשיכוך כאבים.

חומצה היאלורונית פתרונות נוספים- גם בכתמי פיגמנטציה באזורים השונים ניתן לטפל באמצעות חומצה היאלורונית אשר מסייעת בהחלקת העור ומעניקה לו מראה אחיד ובהיר.

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן