השתלות שיניים

אחזקת השיניים מותנית בניקיון יום יומי כאשר יש להקפיד עליו על מנת למנוע מצבים רעועים של השיניים. בזכות הפתרונות המוצעים כיום במרפאות השיניים ניתן להביא פתרון  של בעיות רבות במערכת השיניים שלנו. לכל מערכת שיניים חדשה צריך רופא מקצועי שיעשה עבודתו על הצד הטוב ביותר לתוצאות נהדרות. בעבר, טיפולי השיניים היו די מורכבים ונראה היה כי כמעט ואין פתרונות למצבי שיניים חמורים. אך למזלנו, עם השנים  הפיתוח תפס תאוצה במגוון תחומים ובעיקר בתחום הטכנולוגי.

משך ההליך:

עלויות:

זמן החלמה: 

תוצאה:

שעה עד שלוש שעות
1000 – 5000 לשתל
תלוי בסוג הטיפול
מיד בסוף הטיפול
בזכות הניסיון שלנו אנחנו מסוגלים להתאים לך את הרופא,הטיפול והצעת המחיר המשתלמת במיוחד ובהתאם לבקשות שלך
premium-image
הידעת? העצמות הטבעיות שלנו, עוברות תהליך קבוע של של בנייה והרס, כמו כן גם עצם הלסת והדבר מסייע להצלחתו של החדרת השתל.

-

שתלים דנטלים – מזה אומר?

שתל דנטלי משמש כמעין בסיס ללסת כאשר רופאי השיניים עושים בו שימוש למטרת השתלת שיניים חסרות. לשתל דנטלי ישנה הברגה כפולה- חיצונית ופנימית. לרוב, החומר ממנו עשויים שתלים דנטלים הנו טיטניום והמתכת ממנה עשויים השתלים הנה מתכת אצילה שאיננה יוצרת תגובה כימית בגוף.

שתל דנטלי – לכמה זמן זה מחזיק?

במשך חמש השנים הראשונות, אחוז הצלחת הישרדותם של שתלים דנטלים עומד על מספר גבוה למדי, 95% כאשר ישנו סיכוי סטטיסטי בנוגע להישרדותם של השתלים הדנטלים אשר הולך וקטן עם השנים, 85% אך מדובר על מעבר ל- 20 שנה, שזה לא מעט שנים. כאמור, הטכנולוגיה הולכת ומתפתחת עם הזמן וגם את סיכויי הישרדות השתלים ניתן לשפר באמצעות בנייתם של שתלים מתקדמים וחדשים.

איך זה עובד?

רוב השתלים הדנטלים הם בעצם מעין בורג שמתברג אל תוך עצמות הלסת אך ישנם שתלים נוספים כאלו שנראים בצורת דיסק וכאלו אשר ממוקמים חיצונית ללסת, מעליה. ביצוע הטמעת השתל נעשה באמצעות קידוח ישיר אל עצם הלסת והחדרתו של השתל תוך תנועה סיבובית. כיום, ישנם מכשירים מתקדמים ביותר ובאמצעותם מבצעים את פעולת השתל ללא כאב בכלל.

 

השתלות שיניים ביום אחד
השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים – מה קורה אחרי זה?

עצם הלסת עוברת תהליך בשם: אוסטיאו- אינטגרציה, זהו תהליך שעצם הלסת בונה עצמה מסביב לשתל ובכך משפרת אחזקתו בתוכה. לאחר ביצוע שתלים דנטלים אין מה לחשוש מתקופת ההחלמה שהרי רמת הכאב הנה נמוכה ויש כאלו שיגידו שאיננה מורגשת. במידה והנכם חשים כאבים ממושכים בתקופת ההחלמה, חשוב שתיצרו קשר עם הרופא שלכם וספרו לו על כך.

החדשנות תורמת לנוחות שלנו כשאנחנו עוברים טיפולי שיניים. למשל, כיום מתבצעות השתלות שיניים ביום אחד בלבד. השתלות שיניים ביום אחד מתבצעות במרפאות שונות, אך חשוב לבחור בטיפול מקצועי וקפדני רק אצל מומחה בתחום למניעת תוצאות חמורות.

 

 

יש דברים שלא מתפשרים עליהם בחיים – אנו עובדים מול המומחים הטובים בארץ ונשמח לתת לך ייעוץ ועזרה בתהליך בחירת המרפאה הטובה ביותר לטיפולי השיניים שלך. בנוסף, אנו דואגים להצעות משתלמות הכוללות מחירים נוחים והכי חשוב במרפאות שיודעות להעניק טיפול מסור, מקצועי וקפדני.

 

רוצה שיניים חדשות? מתבלט/ת איפה הכי כדאי?

לייעוץ חינם, השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם עם פתרונות והצעות מחיר ממיטב המומחים בארץ.

החיוך שלכם, זו ההצלחה שלנו 😊

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן