יישור אף ללא ניתוח או ניתוח אף?

החלק העיקרי בפנים שלנו זהו האף. האף משמש כמעין נקודה מרכזית בפנים אשר ממנה המראה של הפנים שלנו "מושך את ההשראה" ובכך צורת האף שלנו משפיעה על נראות הפנים שלנו. אדם שחווה חוסר שלמות עם נראות וצורת האף שלנו מגלה עניין ואף מחליט לנתח את האף על מנת לעצב אותו מחדש בכדי לקבל מראה פנים עדין יותר. בעבר, הפתרונות לעיצוב האף מחדש היו כרוכים רק בניתוחים. ז"א, ללא ניתוח אין אפשרות לעצב את האף ולקבל את הצורה שהיית רוצה. כיום, בזכות ההתחדשות הלא פוסקת של הטכנולוגיה, באים אתה רעיונות חדשים, מכשירים חדשים, תכשירים חדשים ובעצם הרצון לספק פתרונות אסתטיים יעלים פחות מורכבים מ-בעבר.

משך ההליך:

עלויות:

זמן החלמה: 

תוצאה:

תלוי בסוג הטיפול
תלוי בסוג הטיפול
תלוי בסוג הטיפול
מיידי
אפשר לשים "סטופ" להיסוסים – אנחנו כאן בשביל לעשות לך סדר בדברים פיסול אף – כל המידע!
premium-image
חשוב לציין כי למרות הקלילות שיש בפעולת פיסול אף בהזרקה, גם ניתוחי אף עדיין רלוונטיים ונכונים לקבלת התוצאה הרצויה והמתבקשת.

-

 

אחד ההיתרונות מהחדשנות, זו הבחירה שמוצעת כיום: אם לנתח או לפסל? כל דרך והיתרונות שלה.

 

מהי הדרך החדשה והקלילה? יישור אף ללא ניתוח באמצעות פיסול אף בהזרקה

 

מזה פיסול אף בהזרקה? ישנה שיטה חדשנית אשר כמובן יותר נוחה ופחות מכאיבה ומורכבת מניתוח- יישור אף ללא ניתוח. הרופא המטפל מזריק לאזור האף חומר זמני שבעצם מאפשר לו לפסל ולהעניק לאף צורה מחודשת ויותר פרופורציונאלית.

 

עיצוב אף ללא ניתוח – כמה זמן הטיפול? כמו שהטיפול הנו טיפול חדשני ומתקדם, כך הוא גם נוח, גם יעיל וגם מהיר. משך זמן עיצוב אף בהזרקה נע בין 15-20 דק'.

 

לכמה זמן התוצאה נשמרת? לאחר סיום הטיפול, התוצאה המתקבלת נשארת לתקופה ארוכה, עד שנתיים.

 

תופעות לוואי ליישור אף ללא ניתוח? במהלך הטיפול לא מורגש כאב ולכן אין צורך בהרדמה, אין תקופת החלמה וגם אין תופעות לוואי. מיד לאחר הטיפול כבר ניתן לפעול כרגיל ולחזור לשגרה.

 

כאמור, היום בזכות החדשנות ניתן לעצב/לפסל את האף ללא כאבים וללא ניתוחים מורכבים. התוצאה נשמרת לתקופה ארוכה- עד כשנתיים ומגוון מרפאות המעניקות טיפולים אסתטיים מציעים פתרונות כאלו. אז כמה טוב לדעת שהיום יישור אף ללא ניתוח אכן קיים ופשוט כל כך.

 

שימו לב- הרופא המטפל מוכרח להיות מומחה ומקצועי בתחום הנ"ל כיוון שאין מקום לטעויות כאשר מדובר במראה ובבריאות שלנו. לכן, חשוב שלפני שאתם מחליטים לעבור עיצוב אף בהזרקה תדעו לעשות "שיעורי בית" בצורה הכי נכונה עבורכם וכך לעבור טיפול מסור ומקצועי שיניב את התוצאות הטובות עבורכם.

עיצוב אף ללא ניתוח
יישור אף ללא ניתוח

 

עיצוב אף באמצעות ניתוח אף

 אחד הניתוחים המורכבים בכירורגיה פלסטית הנו ניתוח אף. לאף כמה תפקידים חשובים ולכן חשוב שניתוח מורכב כזה ייעשה ע"י רופא מומחה ומקצועי מאוד.

 

לקראת ניתוח אף? קבעו פגישת התייעצות לפני. השלב הראשון, שזהו שלב ההתייעצות הנו חשוב מאוד שהרי הרופא המטפל מבצע בדיקה יסודית- מסתכל על האף, בוחן אותו ורואה כיצד הוא ניגש לניתוח ואיזו תוצאה בעצם יכולה להתקבל לאחר מכן.

 

מה קורה בזמן הניתוח? ישנן שתי אופציות, הרדמה מקומית/ הרדמה כללית. במהלך הניתוח הרופא מעצב את האף מחדש באמצעות חיתוך חלקים פנימיים באף, במידת הצורך גם תיקון מחיצת האף תתבצע. נעשה עיצוב שלד האף מחדש ובסיום הניתוח מקבעים בגבס.

 

זמן החלמה? זמן ההחלמה כרוך בהרגשה של נפיחות קלה נמשך כבערך שבוע ימים. לאחר מכן ניתן לחזור לשגרה.

 

סיבוכים אפשריים? אחוז הסיבוכים קטן יחסית, כאשר הסיבוכים האפשריים הם: הפרעות נשימה, דימום וזיהום.

 

כאמור, הקידום והחדשנות הטכנולוגיים מציגים לנו אפשרויות נוספות ונרחבות במגוון תחומים. בתחום האסתטיקה וכנראה בכל תחום אחר, חשוב לבצע את השינויים, במיוחד שינויים אסתטיים רק אצל רופאים מומחים שמכירים ויודעים בדיוק איך לבצע את עבודתם כראוי.

 

  • כשמדובר במראה ובבריאות שלנו אין ואסור לנו להתפשר, אלא לבחור נכון כדי לקבל תוצאה נכונה.

 

אז מה החלטתם? פיסול אף בהזרקה או ניתוח אף לתוצאה הרצויה?

לא משנה באיזו דרך בחרתם, משנה שבחרתם במקצועיות ובשביל זה אנחנו כאן, מבטיחים למצוא עבורכם את המרפאה הטובה והנכונה ביותר עם ההצעות מחיר המשתלמות ביותר.

 

לייעוץ חינם, השאירו פרטים ואנחנו נדאג לכם 4 הצעות מחיר מהמרפאות המובילות באיזורכם

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן