מיקרובליידינג

תסתכלי רגע על הגבות שלך, את מרוצה מהן? מהצבע, הצורה והעובי שלהן? מרבית הנשים כיום אינן מרוצות מהגבות שלהן. בין אם הן דלילות או דקות מידי לטעמן, הצורה שלהן איננה מתאימה להן או שהגוון שלהן שונה מזה הרצוי, לגבות שלנו תפקיד חשוב בהקניית אופי וצורה לתווי הפנים שלנו ולמעשה הן משלימות את תווי הפנים בצורה אסתטית ויפה.

משך ההליך:

עלויות:

זמן החלמה: 

תוצאה:

שעתיים עד שלוש
800 – 2000
24 שעות
מיידי
אפשר לשים סטופ להיסוסים- אנחנו כאן בשביל לעשות לך סדר בדברים מיקרובליידינג – כל המידע!
premium-image
הידעת? איפור קבוע משמש גם כדרך פתרון להתמודדות עם בעיות עור.

-

מיקרובליידינג – הדבר הבא

שיטת מיקרובליידינג, המוכרת לעיתים גם בשם איפור קבוע בשיטת השערה, היא למעשה טכנולוגיה חדשה בתחום האיפור הקבוע, המאפשרת הדמיית שיער באמצעות עט ידנית.

טיפול ותיקון גבות בשיטת השערה , או באמצעות שיטת מיקרובליידינג , נותן מענה לנשים שלא זכו באופן טבעי לצורת גבה יפה או מלאה, או שגבותיהן הפכו לדלילות עם השנים ומעניק מראה מלא ובריא. באמצעות שיטה זו ניתן למלא "קרחות" בגבות, לתקן את צורת הגבה והצבע שלה ולהסתיר צלקות קלות. כך למעשה, ניתן לזכות באורך ובצורת הגבה כמו שתמיד רצית.

איך זה עובד?

האפקט מתקבל באמצעות ציור ידני עדין של כל שערה בפני עצמה באמצעות עט ידנית מיוחדת עם קצה חד. באמצעות הצד החד של העט, מחדירים את פיגמנט הצבע לאפידרמיס- דבר הגורם להדמיית שיער מדויקת ביותר, אפילו תחת זכוכית מגדלת!

 

בזמן טיפול מיקרובליידינג

מיקרובליידינג – יתרונות

  • ללא כאב- במהלך הטיפול כמעט ולא מורגש כאב ובמידה וכן גם לזה יש פתרון באמצעות משחת אלחוש לצורך הפגת הכאב בזמן התהליך.
  • תופעות לוואי- תופעות הלוואי תלויות באופן הטיפול כאשר המטפל עובד בצורה יסודית וסטרילית, אין סיבה לתופעות לוואי חריפות אלא תופעות לוואי קטנות כגון נפיחות קלה.
  • החלמה- תהליך קצר ופשוט כאשר הפצע מגליד במרה ולא מותיר צלקת.
  • צבע- גם לאחר זמן הצבע אינו ממהר לדהות ונשאר כמו שהוא.
  • זמן התוצאה- נשארת לאורך זמן ולכן אין צורך לחזור על התהליך מידי שנה.
  • דת- כיוון שזה נעשה בפיגמנט רפואי מיוחד, התהליך מאושר גם לנשים דתיות.

מיקרובליידינג – לפני שאת מחליטה

לפני שאת מחליטה לעבור הליך מיקרובליידינג חשוב מאוד לא לעצב או לסדר את הגבה כשבוע לפני הטיפול, וזאת על מנת שהמטפלת תוכל לזהות את כיוון צמיחת השיער ונפח הגבה המדויק. כמו כן, חשוב להימנע משיזוף הפנים, שכן השיזוף מקשיח את העור ויכול להוביל לקליטה פחות טובה של פיגמנט הצבע. בנוסף יש להימנע מאלכוהול, אוכל שומני, חריף או מתוק כשבוע לפני הטיפול שכן אלה גורמים לעור להפריש יותר שומן והדבר משפיע על הליך הטיפול.

מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה יכול לנוע בין 1,000 ל-2,000 ₪ כאשר המחיר משתנה על פי קוסמטיקאית ומידת הניסיון שלה, כמו גם החומרים בהם נעשה שימוש.

 

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן