עיגולים שחורים

העיניים הן בין האיברים החשובים שבפנינו שכן מעבר לתפקידן הביולוגי – הן מאפשרות לנו לראות את העולם שסביבנו, יש להן תפקיד חשוב לא פחות – תפקיד אסתטי המאפשר להן למסגר את הפנים ולשנות לחלוטין את ההבעה. אחד מהפגמים האסתטיים הנפוצים ביותר כיום הם עיגולים שחורים מתחת לעיניים. אותן שקיות מתחת לעיניים, המטילות צל על המראה הכולל שלנו, נוצרות עם השנים באופן טבעי אך אינן ממהרות להיעלם.

משך ההליך:

עלויות:

זמן החלמה: 

תוצאה:

חצי שעה עד שעה
1000-6000
24 שעות
מיידי
אפשר לשים "סטופ" להיסוסים- אנחנו כאן בשביל לעשות לך סדר בדברים העלמת עיגולים שחורים מהעיניים- כל המידע!
premium-image
הקפידו על תזונה נכונה: מחסור בויטמינים ובמיוחד אלה מסוג A, K, C ו- E עשויים לתרום להידלדלות שכבת העור מתחת לעיניים, ולהבלטת העיגולים השחורים.

-

הסיבות להופעת עיגולים שחורים

הסיבה השכיחה ביותר לאותן שקיות בעיניים, היא תהליך התבגרות. המבנה האנטומי תחת העיניים מיוחד ובנוי מעור דק מאוד, רקמת שומן דלילה ורקמת כלי דם עשירה. עם הגיל, העור הופך עוד יותר דק ומאבד מן האלסטיות שלו, אזור הלחי העליונה צונח בשל הידלדלות מואצת של רקמת השומן התת עורית ואלו גורמים לכלי הדם הכחלחלים-אדמדמים להשתקף דרך העור וליצור את אותם "עגולים שחורים" מתחת לעיניים. לרוב מופיע גם שקע לא אסתטי מתחת לעיניים, דבר המעצים מאד את הכהות ואף מעמיק אותה. אותם עיגולים שחורים מתחת לעיניים מעניקים מראה של עייפות כרונית ובמקרים מסוימים נותן אשליה של מראה מבוגר יותר בכ-15 שנים(!).

סיבות אפשריות אחרות להופעת עיגולים שחורים מסביב לעיניים, שאינן קשורות להתבגרות הגיל, הן אלרגיה כרונית בעור תחת העיניים, חוסר שינה, תזונה לקויה, גורמים גנטיים או הורמונאליים (כמו הריון), חשיפת יתר לקרינת השמש, ולעיתים מבנה אנטומי של עיניים שקועות אשר יוצר כהות מתחת לעיניים.

טיפול בעיגולים שחורים

טיפולים מומלצים לעיגולים שחורים

אצל כאלה המתלוננים על שחור מתחת לעיניים, טיפול מצוין יכול לעשות שימוש בחומרי מילוי שונים. חשוב לדעת כי הטיפול אינו פשוט לביצוע ודורש מיומנות רבה, הן בשל הקרבה לעין והן בשל העור הדק באזור ההזרקה ולכן, רצוי שהרופא המטפל יהיה בעל נסיון רב בסוג הטיפול הספציפי הזה. כמו כן מומלץ מאד לוודא שחומר המילוי הינו חומצה היאלורונית איכותית וייעודית לאזור זה בפנים, ולהתעדכן לגבי טכניקות ההזרקה החדישות ביותר.

החומר המוחדר למילוי השקעים, חומצה היאלורונית, הוא חומר אשר נמצא באופן טבעי ברקמות העור בגופינו. עם זאת, החומר מיוצר כיום באופן סינטטי ובכך קטן הסיכוי שההזרקה תעורר אלרגיות בקרב המטופלים. היתרון הרב שבה היא מהירות פעילותה לאחר ההזרקה, וברוב המקרים ניתן לראות את תוצאות הטיפול מיד לאחר הזרקת החומצה. מכיוון והחומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי, היא נספגת במהלך השנים ברקמות הגוף והשפעתה פגה. לכן, את הטיפול בשיטה זו יש לחדש כל מספר שנים.

טיפול בעיגולים שחורים מתחת לעיניים נעשה באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בשיטות מתקדמות כאשר החומצה ההיאלורונית המאפשרת את מילוי השקעים תחת העיניים, מוזרקת באמצעות מחט עדינה ביותר אל האזור הרצוי. ההליך קצר מאוד ואורך כ-10-20 דקות בלבד ובמרבית המקרים, תוצאות הטיפול נראות לעין מיד בתום הטיפול הראשון!

למי טיפול בעיגולים שחורים מתאים?

מילוי שקיות בעיניים מתאים לכל אחד ובכל גיל, כאשר הטיפול משתנה בהתאם לכמות וסוג חומר המילוי, כלומר בהתאם לצורך המטופל . בכל מקרה, התוצאה המתקבלת נפלאה ומעניקה לעור הפנים מראה צעיר, רענן וערני.

שיטת הטיפול להעלמת קמטים בפנים עשויה להשתנות מאזור לאזור, אך במרבית המקרים החומר הפעיל יוזרק אל אזור הטיפול באמצעות מחט עדינה מאוד. הזרקת חומרי מילוי טבעיים הינה מהירה וקלה יותר מאלה המלאכותיים והליך הטיפול נע בין 10-20- דקות בסך הכל, כאשר התוצאה המתקבלת הינה נפלאה ונראית לעין כבר מתום הטיפול!

 

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן