עיבוי שפתיים - הדרך המהירה לשפתיים מלאות ויפות

מי לא הייתה רוצה לקום בבוקר עם שפתיים מלאות וחושניות, ממש כמו של שחקנית קולנוע מפורסמת? כיום, בעזרת טיפולים חדשניים העושים שימוש בחומרי מילוי שונים – טבעיים ומלאכותיים כאחד – ניתן לקבל מראה שפתיים בשרניות ותפוחות, בקלות. (עיבוי שפתיים)

גם אם הטבע לא חנן אותך בשפתיים מלאות ועבות, גם את יכולה ליהנות מהן שכן ניתן להשיג את מראה השפתיים המלאות, החושניות והנחשקות בקלות יחסית, תוך עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית, עיבוי שפתיים בקולגן ובאמצעות חומרים דומים אחרים.

תוצאות מיידיות ונראות לעין

חומרי מילוי איכותיים בלבד

שפתיים מלאות וחושניות

עיבוי שפתיים

לפני שאת מקבלת החלטות התייעצי עם המומחים

השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם עם מידע נוסף:

"ללא ספק, היתרון המרכזי שבשימוש בשיטות טבעיות כגון עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית או באמצעות קולגן הוא שהחומרים אינם זרים לגוף ולכן נספגים ונקלטים במהירות, ללא תופעות לוואי רבות. מכיוון ומדובר בחומרים טבעיים, הם לרוב נשארים בגוף רק לתקופה זמנית ואינם יוצרים שינוי קבוע שאינו בלתי הפיך בפנים."

טיפולים מומלצים

עיבוי שפתיים באמצעות קולגן מאפשר השגת מראה טבעי ועדין, וזאת בשל היותו של הקולגן חלבון טבעי הקיים בגוף האדם. בטיפול עיבוי שפתיים באמצעות קולגן, מזריקים את החומר, אשר כיום מופק באופן סינטטי, אל השפתיים באמצעות מחט עדינה. מכיוון ולחומר ישנה נטייה להיספג בגוף, ייתכן מצב בו יהיה צורך להזריק יותר חומר עד לקבלת המראה הרצוי.

אפשרות מילוי נוספת היא הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים. חומצה היאלורונית היא חומר אשר נמצא באופן טבעי ברקמות העור בגופינו. כאשר ישנה ירידה בייצור החומצה ההיאלורונית, העור מאבד מנפחו ונראה מקומט יותר, אך כאשר מחזירים לעור את רמות החומצה – העור מקבל חזרה את המראה החלק והצעיר. החומצה ההיאלורונית משמשת כיום בעיקר למילוי קמטים באזור הפנים והצוואר ועיבוי שפתיים.

כיום, חומצה היאלורונית המיועדת לעיבוי השפתיים והחלקת קמטים מיוצרת באופן סינטטי ובכך מקטינה את הסיכוי שהזרקתה תעורר אלרגיות בקרב המטופלים. היתרון הרב שבה היא מהירות פעילותה לאחר ההזרקה. ברוב המקרים ניתן לראות את תוצאות הטיפול מיידית בתום הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים, תופעות לוואי אפשריות לטיפול הינן אדמומיות, נפיחות או כאב קל מקומי. 

עיצוב שפ

בכל שיטת טיפול בה תבחרי עבור עיבוי שפתיים, המלצות לרופאים ומרפאות מוסמכים הינם תנאי הכרחי להבטחת תוצאה איכותית ומקצועית, אשר תעניק לך את מראה השפתיים העבות והבשריות שתמיד רצית. קבלת המלצות יאפשרו לך לרכוש ידע כללי סביב התהליך אותו אתם עומדים לעבור, והן כדי להרגיש יותר בטוחים בהחלטות שתקבלו סביב בחירת איש המקצוע, בחירת טכניקת הטיפול והחומרים בהם תשתמשו וכדומה. 

אז זכרי כי גם אם לא ניחנת בשפתיים מלאות ובשרניות מלידה, גם את יכולה ליהנות ממראה שפתיים עבות ונפלאות באמצעות עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית או קולגן, אשר יעניקו לך מראה זוהר וחושני, ממש כמו של כוכבת הוליוודית!

השאירו פרטים לייעוץ חינם מהמומחים