השתלת שיניים בזאלית

כל כאב בגוף שלנו הוא דבר לא נעים ולא סימפטי. אך נראה כי יש כאבים אשר חזקים בהרבה מאשר אחרים. אחד הכאבים החזקים ביותר ללא כל ספק הוא כאב בשיניים. כל מי שחווה כאב בשיניים יודע כי זהו דבר בלתי נסבל הפוגע בנו בצורה קשה מאוד. פעמים רבות הדרך היחידה להתגבר על הכאב ולטפל בו בצורה הטובה ביותר זה פשוט לפנות אל רופא שיניים בשביל טיפול. לעתים המצב הוא כה חמור וקשה עד שאין ברירה אלא לבצע השתלת שיניים וכך לפתור את הכאב אחת ולתמיד. העניין הוא שאתם צריכים להבין כי התחום של השתלות שיניים הוא אחד התחומים המורכבים ביותר ברפואת שיניים והוא כלל הרבה תתי תחומים. בין היתר יש להזכיר את תת התחום של השתלות שיניים בזאליות אשר הפכו להרבה יותר נפוצות בשנים האחרונות.

האם כל רופא שיניים מוסמך לבצע השתלה בזאלית?

אז מהי למעשה השתלה בזאלית? אם כן זוהי השתלה אשר נועדה למחוסרי עצם. כך ללא קשר למצב העצם בחניכיים שלכם ניתן להשתיל את השיניים וזוהי בשורה לאלפי אנשים בישראל. כאן המקום לציין כי השתלה בזאלית היא השתלה מסובכת יותר מהרגיל וזה אומר כי ממש לא כל רופא שיניים יכול לבצע אותה. עליכם להבין כי התחום של רפואת שיניים מחולק לתתי התמחויות וכך לדוגמא יש רופאים המתמחים בילדים בעוד אחרים מתמחים בפעילות כירורגית. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ממש לא כל רופא יכול לטפל בכם וכי מומלץ לכם לפנות אל רופא אשר ההתמחות שלו זה השתלה בזאלית.

השתלת שיניים בזאלית
השתלה בזאלית

אל תבחרו רופא מבלי לקבל עליו המלצות ממי שהשתיל אצלו שיניים

אך גם בין הרופאים אשר מבצעים השתלה בזאלית אנחנו צריכים לבחור את הרופא הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בשיניים שלכם אסור לכם לקחת סיכונים וכי אתם צריכים להשקיע מאוד בבחירת הרופא. אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור את הרופא האיכותי ביותר והמקצועי ביותר שיש היא פשוט לנסות ולקבל המלצות על הרופא ממטופלים שלו אשר עברו בעבר השתלות שיניים. בקשו מהרופא אשר מטפל בכם ועתיד לבצע את ההשתלה לדבר עם מטופלים אשר עברו בעבר את ההשתלה ושאלו אותם האם בחלוף הזמן הם מרוצים מן הטיפול וכך תוכלו להחליט האם הרופא מתאים לטפל בכם או לא.

האם ההשתלה כואבת?

עליכם לדעת כי השתלה בזאלית מתבצעת תחת הרדמה עמוקה ועל כן ספק רב אם במהלך ההשתלה אתם תרגישו כאבים. עם זאת, בהחלט סביר כי לאחר ההשתלה ולאחר שהשפעת החומרים המרדימים יחלפו אתם תחושו כאבים. אך עליכם להבין כי הכאבים הללו מתגמדים אל מול העובדה כי יש לכם שיניים חדשות ועל כן כל כך משתלם לעשות את ההשתלה למרות הכאב.

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן