שתל שיניים – כל מה שצריך לדעת

קשה לדמיין שבפה שלנו יושתלו מעין ברגים קטנים ממתכת וכל אדם אשר שומע זאת בפעם הראשונה בטוח מאוד מפחד וחושש מן המהלך הזה. אך האמת היא שפעמים רבות הברגים הקטנים או בשם המקצועי שתל שיניים הם ההבדל בין איכות חיים גבוהה ובין רמת חיים נמוכה. עליכם להבין כי כיום שתלים הם פעמים רבות הפתרון הטובים ביותר למי שוסבל מעקירת שיניים. עליכם לקחת בחשבון כי שתל הוא בורג אשר שמים בעצם של הלסת ולאחר מכן ניתן לשים עליהם כתרים ושיניים. כיום קשה לדמיין את רפואת השיניים המודרנית ללא שתלים והם אולי הכלי החשוב ביותר שיש בארגז הכלים של כל רופא שיניים. מדובר בכלי סופר חשוב אשר יכול לשנות את מצבכם מן הקצה אל הקצה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

מהו ההליך של השתלת שתל שיניים?

אם כן אתם צריכים להבין כי ההליך של השתלת שתל שיניים הוא הליך אשר מחייב מומחיות, ניסיון, מקצועיות, ידע, והבנה עמוקה בחלל הפה ועל כן לא כל רופא שיניים יכול לבצע אותו. ההליך מתבצע בשני שלבים קודם כל שמים את השתל בלסת ולאחר מכן תופרים את הלסת בחזרה. לאחר מכן שמים על השתלים הללו כתרים זמניים ולאחר זמן מה מחליפים את הכתרים הללו בכתרים קבועים. עליכם להבין כי ההליך הוא ממש לא משחק ילדים וכי לא כל רופא שיניים יכול לבצע אותו בטח לא ברמה גבוהה ועל כן בכדי להבטיח כי ההליך יתבצע אצלכם בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים לפנות אל רופא מומחה שיבצע זאת.

שתל שיניים

האם יש ביסוס לפחד מטיפול שיניים?

אי אפשר לקרוא את התיאורים על שתל שיניים ולא לפחד אפילו קצת. אפילו האמיצים שביננו מחסירים פעימה כאשר הם שומעים כי בפה שלהם יושתל שתל אשר הוא למעשה בורג מתכתי קטן. אך כאן המקום לציין כי אם ההליך מתבצע על ידי מומחה הכאב הוא מאוד נמוך בטח בזמן ההליך כאשר אתם מורדמים. על כן אנחנו מציעים לכם לא לתת לפחד לשלוט בכם ולבצע את ההליך הזה. אנחנו מבטיחים לכם כי לא תצטערו על כך וכי בסופו של יום תוכלו לחזור לאכול ולהתנהג רגיל עם הפה שלכם ולא סתם ישנו הפתגם הידוע "איזהו הגיבור הכובש את יצרו" וזה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על טיפולי שיניים.

מדוע בדיקות תקופתיות הן כל כך חשובות בכדי להימנע מהשתלה?

אך אם אתם רוצים להבטיח כי לא תצטרכו להשתיל שיניים אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לבצע מעת לעת בדיקות תקופתיות. ברגע שתלכו לרופא השיניים כל מספר חודשים הוא יוכל באמצעים הרבה יותר פשוטים כמו סתימות או טיפול מניעתי לטפל בכם בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית ולהבטיח כי לא תצטרכו לשים שתל שיניים בפה.

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן