הזרקת חומצה היאלורונית – כל מה שצריך לדעת

מסופר על שכאשר קורטז כבש את מקסיקו הוא גילה את מעיין הנעורים ונשאר צעיר לנצח. מאז סופרו אלף ואחד סיפורים על מעיין הנעורים ועל אף שמדובר על סיפור דמיוני לחלוטין אין ספק כי הוא מלמד אותנו על כך כי כל אדם רוצה להיאשר צעיר ולא להזדקן. במשך שנים ארוכות סוד ההזדקנות נותר חבוי מהמדע ועל אף ההתקדמות האדירה ברפואה היה ברור כי אין לה את התשובה לשאלה מדוע אנחנו מזדקנים וכיצד אנחנו יכולים להישאר צעירים ועל כן כל שנשאר זה לספר סיפורים דמיונים. אך כל זה השתנה כאשר המדע גילה את החומצה ההיאלורונית. כיום ברור לכל כי הזרקת חומצה היאלורונית יכולה להצעיר את עור הפנים בצורה דרמטית ועל כן כל כך מומלץ להזריק אותה ועל כן כל כך הרבה אנשים מבצעים את ההליך הזה.

האם ההליך של הזרקת חומצה היאלורונית הוא בטוח?

כאשר אנחנו מדברים על הליך רפואי אנחנו צריכים לשאול שני דברים עיקריים. הראשון הוא לשאול את עצמנו מה אנחנו מרוויחים מן ההליך הזה והשני זה לשאול את עצמנו האם ההליך בטוח. רק לאחר שבחנו את שני השיקולים הללו אנחנו צריכים לקבל את ההחלטה האם לבצע את ההליך או לא. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ההליך של הזרקת חומצה היאלורונית הוא בעל ערך גדול לכל מי שרוצה לבצע אותו ולהיות צעיר יותר. על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי אם ההליך מתבצע על ידי רופא מומחה לכך הוא בטוח ובעל סיכון נמוך יחסית.

מה עדיף טיפול בוטוקס או הזרקת חומצה היאלורונית?

לפני שהטרנד החם ביותר בעולם ההצערה היה הזרקת חומצה היאלורונית שלט בכיפה הבוטוקס. על כן עולה השאלה איזה מן השניים עדיף. אז קודם כל מי שצריך לקבל את ההחלטה מה עדיף לבצע הוא הרופא שלכם אשר ישקול את כל השיקולים הרלבנטיים האישים שלכם וימליץ לכם מה כדאי לכם לבצע. כמובן שגם לכם תהיה מילה בנושא וגם אתם תוכלו להחליט מה כדאי לכם לבצע. לצד זאת, אנחנו חייבים לציין כי עליכם לזכור כי בוטוקס הוא רעלן אשר מעת לעת משפיע בצורה לא טובה על עור הפנים וזה משהו שכדאי לזכור ולקחת בחשבון לפני שאנחנו מחליטים מה להזריק לפנים בשביל להצעיר את עור הפנים.

האם זה משנה היכן אני עובר את ההזרקה?

כאשר אנחנו מדברים על הליך רפואי וגם על הזרקת חומצה היאלורונית אנחנו צריכים לזכור כי יש משמעות אדירה לשאלה היכן אנחנו עוברים את ההליך. אם אתם רוצים להבטיח כי ההליך יתבצע בצורה הטובה ביותר שיש אתם צריכים להבין כי עליכם לבחור את המרפאה המקצועית והטובה ביותר שיש ולא להתפשר על נקודה זו.

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן