היפרפיגמנטציה: כל מה שרציתם לדעת

הגוף שלנו מורכב מהרבה מאוד איברים ומה שהופך את הגוף לכל כך מיוחד זו העובדה כי כל איבר בו (טוב לפחות כמעט כל איבר) הוא מיוחד וחשוב ביותר. אך האיברים בגוף שלנו לא משפיעים רק על הבריאות שלנו אלא גם על המראה שלנו כאשר הדוגמא הבולטת ביותר היא העור. כל פגם בעור שלנו בולט מאוד ופוגע מאוד במראה שלנו ועל כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לטפל בבעיה זו. אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעור היא היפרפיגמנטציה אשר מתבטאת בשינוי צבע העור וזאת לרוב עקב במחסור במלנין. אמנם לא רבות דובר על בעיית ההיפרפיגמנטציה אך ניתן לומר כי אנשים רבים סובלים ממנה בישראל ועל כן יש לתת את הדעת עליה. היפרפיגמנטציה נוסעת לרוב עקב חשיפה מוגברת לשמש, עקב נטילת תרופות מסוימות, דלקות או שינויים הורמונליים בגוף ועל כן בכדי להימנע מכך שהיא תתרחש אנחנו צריכים לנסות ולהימנע מדברים אלו אם זה אפשרי.

איזה סוגים של היפרפיגמנטציה יש?

עליכם להבין כי ישנם מספר סוגים עיקריים של היפרפיגמנטציה. הסוג הראשון הוא מלזמה אשר נפוץ יותר אצל נשים ואשר ניתן לראות שכיחות גבוהה שלו אצל נשים לאחר היריון. לרוב המלזמה תופיע על הפנים וככזאת היא פוגעת יותר במראה ועל כן מחייבת טיפול מקיף. הסוג השני של היפרפיגמנטציה הוא כתמי שמש וניתן להבין משמם כי הם נפוצים יותר אצל אנשים אשר חשופים באופן תמידי לשמש. הסוג השלישי של היפרפיגמנטציה הוא כתמים בבית החזה אשר לרוב נובעים גם כן עקב חשיפה ממושכת לאור השמש. כך ניתן להבין מדוע היפרפיגמנטציה היא כל כך נפוצה ומדוע רבים בישראל סובלים מבעיה זו.

איזה טיפול ניתן לקבל בכדי לטפל בהיפרפיגמנטציה?

עליכם להבין כי היפרפיגמנטציה היא לא גזרת גורל וכי לרפואה המודרנית יש כלים רבים להתמודד עם הבעיה הזאת. אם אתם סובלים מהיפרפיגמנטציה או שאתם חוששים כי אתם סובלים ממצב זה אנחנו מציעים לכם לפנות אל רופא עור ולהתייעץ עמו מה ניתן לעשות בכדי לטפל בתופעה. הרופא ימליץ על הטיפול הטוב ביותר ויעזור לכם לשים את הבעיה הזאת מאחוריכם. יש לציין כי כיום יש טיפול חדשני בהיפרפיגמנטציה הכולל שימוש בקרני לייזר המעלימות את הכתמים בעור. מומלץ מאוד להתנסות במכשיר זה כמובן לאחר התייעצות עם הרופא ואין ספק כי זוהי אופציה אשר כל אדם אשר סובל מהיפרפיגמנטציה צריך לשקול.

מה לעשות לאחר הטיפול?

הדבר הכי חשוב שעליכם לעשות לאחר הטיפול בהיפרפיגמנטציה עם מכשיר הלייזר זה להקשיב להוראות הצוות הרפואי ולרופא. לצד זאת אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם להימנע מחשיפה לאור השמש וגם להקפיד למרוח קרמים מתאימים על האזור שטופל וכך תחלימו בצורה הטובה ביותר ולא פחות חשוב בצורה המהירה ביותר שיש.

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן