מה זה שתלים דנטליים ומתי הם נחוצים?

לא סתם מקצוע רפואת השיניים הוא מקצוע נפרד משאר מקצועות הרפואה ולא סתם יש פקולטה נפרדת לרפואת שיניים בכל אוניברסיטה נחשבת בישראל. אתם צריכים להבין כי התחום של חלל הפה, של השיניים שלנו ושל הלסת שלנו הוא תחום מורכב, סבוך ובעל מאפיינים ייחודים. אולי אנחנו לא חושבים על זה אך בעיות בשיניים הן בעיות המורכבות ביותר שיש בעולם הרפואה והן מחייבות מומחיות עצומה. עליכם לקחת בחשבון כי בשיניים אפשר לבצע המון מאוד אופרציות ואנו רוצים להרחיב את הדיבור על התחום של שתלים דנטליים. שתל דנטלי הוא מעין בורג אשר מוברג לתוך הלסת שלכם ועליו מורכבת שן תותבת. על כן יש לשתל הדנטלי משמעות אדירה והוא בעל חשיבות מכרעת להצלחת הטיפול בנו וזהו משהו שאנחנו חייבים לזכור ולקחת בחשבון אם אנחנו רוצים להבטיח כי הטיפול בשיניים שלנו יוכתר בהצלחה.

שימו לב ליצרן של השתלים לפני שמשתילים לכם אותן

פעמים רבות כאשר אדם עומד לפני טיפול שיניים גדול הוא חושב על דברים רבים כמו השיניים אשר ישתילו לו, מידת הכאב שתהיה בטיפול, איכות הטיפול ועוד. אך משום מה אנשים לא חושבים על איכות השתלים הדנטליים אשר יושתלו להם בפה. זו כמובן טעות חמורה ואתם צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי השתלים יהיו הטובים ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה מי היצרן של השתלים ושככל שהיצרן הזה יהיה יותר טוב כך השתל יחזיק מעמד יותר זמן ויאפשר לכם להתנהג בצורה רגילה וללא כאבים בשיניים.

שתלים דנטליים - לפני

אל תתפשרו על הרופא אשר משתיל את השתלים

אך שימו לב אנחנו חייבים לציין כי לא משנה כמה היצרן של השתלים הוא טוב וכמה השתלים טובים אם ההשתלה לא נערכת על ידי המומחים הגדולים ביותר בתחום אתם תהיו בבעיה חמורה. כאשר אתם הולכים למוסך אתם תעשו הכול בכדי שהאוטו שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר שיש. כאשר הסמארטפון שלכם יתקלקל אתם לא תתפשרו על החנות אשר תתקן אותו. אך משום מה כאשר זה מדובר על דבר פי כמה חשוב כמו השיניים שלכם רבים מוכנים להתפשר על הנקודה הזאת ואינם פונים אל טיפול איכותי. זה טעות חמורה מכיוון שאם הרופא המטפל בכם אינו ברמה גבוהה אתם תהיו בבעיה חמורה מאוד.

מדוע כדאי לשקול ביטוח שיניים?

אין ספק כי העלות של טיפולי שיניים ובפרט של שתלים דנטליים יכולה להיות לא נמוכה. על רקע זה אנחנו ממליצים לכל אחד לשקול לעשות ביטוח שיניים וכך אם יהיו לו בעיות בשיניים הוא יוכל לממן את הטיפולים בצורה הרבה יותר נוחה וקלה. כך אתם תוכלו לא להתפשר על השיניים שלכם ולהבטיח כי תזכו לטוב ביותר במחיר נמוך מאוד.

לקבלת מידע מקצועי והצעת מחיר

כמה זה הולך לעלות לי?

השוו מחירים תוך זמן קצר, בין 4 רופאים וקליניקות מובילות באזורכם וחסכו הרבה זמן וכסף!

תשאלו אותנו על הנחות ומבצעים

הצעת מחיר מהירה

נשמח לתת לכם שירות מהלב

נשמח לתת לכם שירות מהלב

שירות בפריסה ארצית

דילוג לתוכן