אסתטיק - aesthetic

כל הטיפולים

הקפאת שומן

הקפאת שומן לירידה מהירה במשקל

 הקפאת שומן לירידה במשקל היא הליך בו מוסרים ושומרים את תאי השומן הלא רצויים של האדם. לאחר מכן ניתן לפרק את תאי השומן במועד מאוחר יותר על ידי הפשרה ועיכול של הגוף.

הליך זה הוא דרך יעילה להקטין את גודל קו המותניים שלך מבלי לעבור ניתוח פולשני. יתרה מכך, כמות המשקל שאבדה רק מהקפאת השומן היא בדרך כלל הרבה יותר גדולה מאשר מהליכים דיאטה או שאיבת שומן בלבד.

הקפאת שומן לירידה במשקל – איך זה עובד והדרך הטובה ביותר לעשות זאת

הקפאת שומן היא תהליך של הפחתת נפח תאי השומן על מנת להקטין את גודלן. הוכח כי על ידי הקטנת גודל תאי השומן שלנו, אנו יכולים להפחית את תפקידם בעלייה במשקל שלנו. הוא האמין שעל ידי הקפאת השומן שלנו, נאבד פחות מסת שריר בזמן הדיאטה ותהיה לנו חילוף חומרים מהיר יותר. תהליך זה של הפחתת נפח התא נקרא קריוליפוליזה או "הקפאת שומן".

מדוע כדאי להקפיא שומן ומה היתרונות?

הקפאת שומן היא תהליך הרזיה לא ניתוחי שמטרתו להיות האלטרנטיבה הטובה ביותר למי שאינו מוכן לניתוח. זהו לא רק הליך קוסמטי, הוא גם טיפולי כיוון שיש לו פוטנציאל לשפר את בריאותך.

 

כמה משקל אני יכול לרדת באמצעות הקפאת השומן שלי?

הקפאת השומן שלך היא תהליך מיצוי תאי רקמת השומן הלבנה ישירות ממקומם הטבעי, ולאחר מכן ניתן להפוך להשתלת עור תותבת. התהליך פותח לראשונה בשנות התשעים על ידי תומאס א 'אוטו, רופא ג'יימס פ' בוינטון, בבית הספר לרפואה באוניברסיטת ג'ונס הופקינס בבולטימור, מרילנד. החולה היה מורדם תחילה ולאחר מכן תוחדר מחט גדולה דרך דופן הבטן כדי להסיר רקמת שומן המקיפה את אזור הבטן שלו, אשר ישמשו למטרות השתלה.

ההליך שימש לאנשים שירדו במשקל מהר מדי או שנמצאים בסיכון לפתח הפרעת אכילה כדי לסייע להם לשמור על יעדי ההרזיה שלהם מכיוון שהוא מספק תוצאות קבועות ללא צורך בהגבלת התזונה.

הקפאת שומן

מהן תופעות הלוואי האפשריות של הקפאת תאי השומן שלך?

אחת מתופעות הלוואי השכיחות ביותר היא היפותרמיה, המתרחשת כאשר טמפרטורת הליבה של האדם יורדת מתחת ל -35 מעלות צלזיוס. תופעות לוואי אחרות כוללות כוויות קור ופגיעה ברקמות.

מהם היתרונות והחסרונות בהסרת שומן באמצעות הקפאה?

ישנן יתרונות וחסרונות להקפאת שומן באמצעות הליך הקפאה. הדברים הטובים בתהליך זה היא שזו דרך מהירה וקלה מאוד לרדת במשקל. זה יכול לעזור לאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, סוכרת ומחלות כרוניות אחרות. ישנן גם תופעות לוואי אפשריות רבות הנלוות להליך זה כגון: סיכון להרדמה כללית ומזונות מסוימים, אי נוחות במשך מספר ימים לאחר תהליך הטיפול, וכו '.

לסיכום, ישנם יתרונות וחסרונות רבים בתהליך הקפאת השומן. חשוב שאנשים שרוצים לעבור תהליך זה יהיו מודעים לחלוטין למה שהם מכניסים את עצמם לפני שהם מקבלים החלטה.

האם עליך לפנות לרופא לפני ביצוע הליכים?

התשובה הסטנדרטית לשאלה זו תהיה תלויה בהליך, אך באופן כללי, תמיד עדיף לפנות לייעוץ רפואי לפני ביצוע הליך רפואי כלשהו.

לעתים קרובות הדבר נדרש על פי חוק לכל הליך פולשני שעשוי לדרוש הרדמה כללית.

 

האם הקפאת שומן עובדת עבור כל האנשים ומטרות ירידה במשקל?

התשובה היא כן, הקפאת שומן אכן עובדת עבור אנשים מסוימים. היא יכולה להיות בחירה מצוינת עבור אלה שנאבקים בירידה במשקל ולאלו שחלמו על מראה דק יותר מזה זמן רב.

הקפאת שומן יכולה להיות אופציה מצוינת לשקול כחלופה, או כטיפול נוסף לשיטות הרזיה מסורתיות.