אסתטיק - aesthetic

כל הטיפולים

חיטוב מותניים

חיטוב מותניים

חיטוב מותניים הוא גורם מפתח בקביעת האטרקטיביות של האישה. בנוסף לירידה במשקל, נשים רבות רוצות לדעת כיצד הן יכולות לגוון את מותן.

בשנים האחרונות, פיתוח הטיפולים הכירורגיים הצליח להשיג תוצאות מצוינות בכל הנוגע לחיטוב המותניים. אך גם לטיפולים אלה יש סיכון מסוים לתופעות לוואי וסיבוכים.

לעומת זאת, הדרך הטובה ביותר לגוון את המותניים היא באמצעות ספורט ואימון, שאין להם סיכונים או תופעות לוואי, אך זה דורש יותר זמן ומאמץ מאשר ניתוח.

 

חיטוב מותניים על ידי ניתוח לעומת חיטוב על ידי ספורט ואימונים

גוון המותניים באמצעות ניתוח הוא הליך פופולרי ומבוקש מסיבות רבות. אחת הסיבות העיקריות היא שהיא אינה דורשת פעילות גופנית כלשהי ועלולה לגרום לירידה דרמטית במשקל. עם זאת, חיטוב המותניים באמצעות ניתוח פירושו שהמטופל צריך להיכנס מתחת לסכין ועשוי להוביל לסיבוכים אפשריים כגון זיהום או סיכונים אחרים הכרוכים בניתוחים כגון דימום.

בנוסף, חיטוב המותניים על ידי ספורט ואימון כולל סיכון לפציעה מכיוון שהוא דורש פעילות גופנית העלולה להפעיל לחץ על המפרקים או להוביל לנקעים או משיכות.

כמו כן, יכול להיות קשה לשמור על שיטת פעילות גופנית קפדנית מכיוון שלכולנו יש מגבלות על הזמן והרמה שלנו. זה מוביל אנשים רבים שמאמנים את שרירי המותניים שלהם ללא ניתוח, להיות מתוסכלים ורוצים לוותר כי הם לא רואים תוצאות.

 

מהו חיטוב מותניים?

חיטוב הבטן הוא קבוצת תרגילים לשרירי הבטן. תרגילים אלה נועדו לחזק את הליבה והגב, לשפר את היציבה ולקדם ירידה במשקל.

התרגילים בקבוצת חיטוב הבטן הם בדרך כלל וריאציות על תרגילי הבטן הבסיסיים. הם מעודדים צורה נכונה על ידי מעורבות יותר מסתם שרירי המותניים.

התרגילים הבאים הם חלק מקבוצת חיטוב הבטן:

-ישיבה על כדור אימון כמו כדור יוגה

-בשכיבה על הצד שלך ותרגילים נקודתיים

-V-up או קראנץ 'עם רגליים מורמות לפניך

-הרמת רגליים בישיבה על כדור אימון

 

מהם הטיפולים הרפואיים הפופולריים ביותר לפיסול המותניים?

ישנם טיפולים רבים לפיסול מותניים, אך מאמר זה עומד לחקור שלושה מהטיפולים הפופולריים ביותר.

המאמר שלהלן יחקור את שלושת הטיפולים הרפואיים הפופולריים ביותר לפיסול מותניים.

שלושת הטיפולים הרפואיים הפופולריים ביותר לפיסול מותניים הם שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ו- CoolSculpting.

שאיבת שומן היא הליך בו מוסרים תאי שומן מאזור הגוף על ידי החדרת מחט לשכבת השומן ושאיבת השומן החוצה. ניתוח מתיחת בטן הוא הליך כירורגי המסיר עור עודף מסביב לבטן ומהדק את השרירים על מנת ליצור מראה חיטוב יותר. CoolSculpting הוא טיפול לא פולשני העושה שימוש בקריוליפוליזה כדי להקפיא תאי שומן על אחד.

חיטוב מותניים