אסתטיק - aesthetic

כל הטיפולים

צלולית

צלולית

צלוליט הוא המצב הנגרם עקב כך שהמשקעים השומניים בתוך הרקמה התת עורית נדחקים ממקומם. ניתן להפחית אותו בעזרת דיאטה, פעילות גופנית וטיפולים אחרים.

צלוליט הוא מצב הפוגע ביותר מ -85% מהנשים ו -90% מהגברים במהלך חייהם. זה נגרם כאשר מצבורי שומן ברקמה התת עורית של הגוף דוחפים את עצמם מהמצבים הטבעיים ומתפזרים בצורה לא אחידה. זה יכול לקרות בשל מגוון גורמים כגון תנודות משקל, שינויים הורמונליים, לחץ מוגבר על הרגליים או אגירת נוזלים באופן כללי. אמנם ניתן לטפל בתזונה, פעילות גופנית וטיפולים אחרים כגון עיסוי, אך לא ניתן לרפא.

הסיבה השכיחה ביותר להתפתחות צלוליט אצל נשים היא תאי שומן הדוחפים נגד רקמות חיבור עקב תנודות הורמונליות.

 

כיצד ניתן להפחית צלוליט?

צלוליט הוא הצטברות שומן הגורמת לעור להיראות כפוף.

ישנן סיבות רבות לצלוליט כולל תורשה, תזונה ושינויים הורמונליים. חלק מהאנשים מאשימים גם את הצלוליט במחזור לקוי או חוסר פעילות גופנית.

הרבה אנשים בימינו מחפשים טיפולים טבעיים לצלוליט כי הם רוצים להימנע מהליכים פולשניים שיכולים להשאיר צלקות או לגרום לתופעות לוואי רעות.

תזונה צמחים ופעילות גופנית לצלוליטיס

צלוליט הוא מצב המשפיע על העור ועל הרקמות הבסיסיות. לרוב הוא נראה על הירכיים והישבן, אך יכול להשפיע גם על הזרועות, הבטן והרגליים העליונות.

הסיבה העיקרית לצלוליט אינה ידועה בוודאות. הוצעו מספר תיאוריות לגבי מה שעלול לגרום לצלוליט:

תוכניות דיאטה שונות טוענות כי הן יסייעו במניעה או בהפחתת צלוליטיס. עם זאת, אין הוכחות המראות כי כל תוכנית דיאטה אחת תשנה את ההבדל בהפחתה או מניעת צלוליטיס.

אפשרויות טיפול בצלוליטיס

צלוליט הוא בעיה שרבים מתמודדים איתה. זה יכול לגרום למצוקה רבה, אבל זה לא חייב. בעזרת הטיפולים הנכונים, ניתן להפחית את נראות הצלוליט ולהיפטר ממנו כליל.

ישנם שני סוגים של אפשרויות טיפול: הליכים כירורגיים וטיפול בלייזר לצלוליט. טיפול בלייזר אינו פולשני וניתן להשתמש בו לאזורים קטנים בגוף, בעוד הניתוחים פולשניים ויקרים יותר.

 

הם הטיפולים הפופולריים ביותר לצלוליט?

צלוליט הוא המראה הגומה על פני העור שיכול להיות מכוער ולפעמים כואב. ישנם טיפולים אפשריים רבים לצלוליט, אך חלקם עובדים טוב יותר מאחרים.

הטיפולים הפופולריים ביותר בצלוליט כוללים:

-תאים: הליך זה משתמש באנרגיית לייזר כדי לפרק ולהמיס שומן ורקמת חיבור – טיפול אצל מטפל\רופא מומחה

-קרמים: טיפולים אקטואליים אלה מכילים לרוב רטינואידים, קפאין או מרכיבי צמחים כגון תמצית תה ירוק. וניתן למרוח אותם ישירות על העור או לערבב עם קרם גוף.

עטיפות גוף: עטיפות אלו מכילות אצות או חימר המסייעות לכווץ נקבוביות ולהידוק העור לאחר שהן עטופות בניילון נצמד במשך כ -30 דקות.

 

האם ניתן להשתמש בטיפולים רפואיים לטיפול בצלוליט בגוף?

צלוליט הוא הצטברות של תאי שומן בצורת גוש המופיע בדרך כלל כגומה או בליטה על העור. זה בדרך כלל מופיע על ירכיים, ישבן, בטן וזרועות עליונות.

התיאוריה היא שעל ידי שימוש בקרם המכיל רטינול הוא יגרום להתמוססות תאי השומן וזה יוביל להפחתת צלוליט.

וכמובן בעזרת טיפולים מיוחדים ניתן לבצע הפחתה גבוה של הצלוליט

 

סיכום

על פי מחקר חדש, טיפול צלוליט חדש הוא הגביע הקדוש של התחדשות הגוף. ההליך המכונה Cellulaze, המשתמש בגלי רדיו כדי לחמם את העור מתחת לשכבת השומן ולהרוס תאי שומן. כתוצאה מטיפול זה, לא רק שהוא נפטר מצלוליט אלא גם מקטין את גודל תאי השומן.

להלן מספר נקודות סיכום מאמר זה:

– העור הופך חלק ומוצק יותר מכיוון שהוא פחות חדיר לנוזלים התורמים לצלוליט. – תאי השומן מתכווצים עם הזמן, ובכך מפחיתים את גודל המראה והמראה של הצלוליט – לנהלה יש עדויות בניסויים קליניים.