אסתטיק - aesthetic

חד וחלק, לבן ובוהק, הלבנת שיניים היא הדרך הפשוטה ביותר לשדרג את החיוך שלכם. אם אתם, כמו רבים אחרים, מודעים לאסתטיקה ורוצים להיראות הכי טוב שלכם, אז תשומת הלב שלכם חייבת לכלול גם את מראה השיניים שלכם.

קרדיט תמונה PIXABAY

חיוך יפה וכובש עושה הרבה בחיים ופותח הרבה דלתות בסיטואציות חברתיות כמו גם בקריירה. זה לא מפתיע שכל כך הרבה אנשים מתעניינים בתחום, וזה גם לא מפתיע שהטכנולוגיה סביב תחום הלבנת השיניים הלכה והתפתחה.

לפניכם 5 טיפים שכדאי שתדעו לפני שאתם ניגשים להלבין שיניים:

  1. הקטינו את הסיכוי להכתמת השיניים – לפני, ובטח שאחרי הלבנת השיניים שלכם, חשוב לשמור על השיניים לבנות ככל הניתן. ישנם מאכלים שונים ומשקאות שונים שידועים לשמצה בעולם הלבנת השיניים. מדובר במאכלים ומשקאות שמכתימים את השיניים, לעיתים בצורה ממש חמורה. זה קורה לאט לאט, בתהליך מתמשך, שכן מרבית האנשים נוטים לשתות ולאכול את אותם הדברים. לצערנו הרב, קפה הוא אחד מהמובילים ברשימה, הן בפופולריות והן ברמת ההכתמה. אבל לא רק הקפה. משקאות מוגזים שונים, ואפילו תה שחור יכולים להכתים את השיניים. אז זהירות.
  2. מי שלא מצחצח – שלא יתפלא! לא רק מאכלים ומשקאות ספציפיים, הרי שבסופו של דבר השיניים עוברות תהליך שינוי צבע מהשימוש הסדיר ומעצם החיים. אם אתם לא דואגים לצחצח את השיניים באופן קבוע ועם המשחה הנכונה, איך אתם מצפים שהשיניים שלכם תשארנה לבנות? בעיקר לאחר ההלבנה, חשוב מאוד להקפיד ולצחצח, מדי יום, לאחר ארוחות, כדי למנוע הצטברות של משקעים של צבעים על השיניים.
  3. רוצים להלבין את השיניים? תתחילו בגמילה מעישון – ישראל היא מדינה של מעשנים. יותר מדי אנשים מעשנים סיגריות בישראל, והסיגריות, מה לעשות, הן מכתימות את השיניים מאוד. כמובן שאין צורך לתאר את רשימת הנזקים הארוכה שהסיגריות עושות, אבל את הכתמת השיניים דווקא כדאי שתכירו, כי היא מתופעות הלווי הפחות מוכרות של העישון. אם אתם מעשנים, ובעיקר מעשנים "כבדים", כדאי שתתחילו לחשוב על הפחתה וגמילה, במקביל להלבנת השיניים.
  4. הגורמים המשפיעים על ההלבנה עצמה – חשוב לדעת שלא מדובר בניסים ונפלאות, הלבנת שיניים זה מדע של חומרים ויישומם. התוצאות משתנות מאדם לאדם, שכן אף אחד הוא לא "טאבולה ראסה". כל אחד מגיב קצת אחרת, ומגיע מראש עם תנאים קצת שונים (גנטית וטכנית). שיטות ההלבנה השונות, לצד מצב השיניים כשאתם מגיעים להלבנה ישפיעו רבות על התוצאה.
  5. בחירת הרופא הנכון – גורם מכריע בהצלחת התהליך! מכיוון שיש צורך בידע טכני לבחירה ויישום חומרי ההלבנה הנכונים, הרי שחשוב מאוד לבחור את הרופא הנכון לביצועו. המאמר נכתב בשיתוף – ד״ר מאיר ממרייב , המתמחה בין היתר בהלבנת שיניים, ויוכל לתת לכם את הייעוץ המדויק ביותר.